Sinan Göker Göz Grup

Hasta Yorumları

"MUCİZEVİ OPERASYONLA DERTLERİMDEN KURTULDUM"

Profesyonel bir sporcu olarak, 6.5 numara miyop ve 2 numara astigmatla sert doğa koşullarında büyük zorluklara katlanıyordum. Everest'in dondurucu soğuğunda kontak lenslerimle uğraşmaktan, Camel Trophy'nin zorlu etapları sırasında çamur ve terden gözlerimin enfeksiyon kapmasından, bir de gözlüğümü bir nehir etabında kaybetmekten dolayı çektiğim sıkıntıları ifade etmek çok zor. Bu sorunlardan, Dr. Sinan GÖKER'in yaptığı LASIK ameliyatı sonrasında kurtuldum. "Mucizevi" bu operasyon sonrasında çok daha rahat, konforlu ve güvenli bir hayata geçiş yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. 

Teşekkürler Sinan Göker, 
Teşekkürler Sinan Göker Göz Grup!"

NASUH MAHRUKİ
(Profesyonel Dağcı)

   

"5 DAKİKALIK BÜYÜ HERŞEYİ DEĞİŞTİRDİ"

Hayatımı bu kadar etkileyen bir sorundan bu kadar çabuk ve hatasız kurtulacağımı hiç düşünmezdim. Gerçekten taktir edilecek bir teknoloji. 5 dakika süren bir "büyü" sonrasında hayatınız tamamen değişiyor. 
Başarılı bir operasyonla beni lens zahmetinden kurtaran Sinan GÖKER'e ve ekibine sonsuz teşekkürler.

ELİF DAĞDEVİREN 
(Gazeteci)

   

"KISA VE SIKINTISIZ BİR OPERASYON"

Lasik operasyonunu ilk duyduğumda, gözlükleriyle bütünleşmiş bir sanatçı olarak pek sıcak yaklaşmamıştım. Belli bir süre de bu operasyonu yaptırmayı düşünmedim. Daha sonra arkadaşlarımın olumlu yorumlarından da hareketle karar vedim ve Sinan Göker Göz Grup'nde ameliyat oldum. Hakikaten kısa ve sıkıntısız bir operasyon sonrasında dünyayı net görmek için gözlüğe veya lense ihtiyacınız olmuyor. Teşekkürler.

CEM KARACA 
(Sanatçı)

   

"UYANINCA SAATİMİ GÖREBİLİYORUM"

Kendimi bildim bileli sabah kalktığımda saatime bakıp kaç olduğunu görmeye çalışırdım.Gözlerimi, Sinan GÖKER'e emanet ettikten bir gün sonra sabah uyandığımda her zaman olduğu gibi yine saatime baktım. İlk bakışta saati okuyabilmenin hazzını ifade etmek zor. Keşke bu teknoloji çok daha önce bulunsaydı diyor insan. 

Sinan Bey'e Sinan Göker Göz Grup ekibine teşekkürler.

ALİNUR VELİDEDEOĞLU 
(Reklamcı)

Doktor Randevu Hattı

Telefonla arayabilir yada iletişim formunu kullanabilirsiniz

Randevu ve Bilgi Hattı 444 31 99